Ճամբարային իններորդ օր. հունսի 8

 Ճամբարային օրվա ռադիոլուսաբանումը՝ Սրբուհի Ներսիսյան և ճամբարականներ

Ճամբարային օրվա լուսաբանում/ֆոտոպատումներ, պատումներ/ Ջոկատավարներ և ճամբարականներ

Սանիտարական ջոկատ- Անահիտ Եղյան և ընկերներ

09:00-09:20- Բացօթյա ընդհանուր պարապմունքի պատասխանատու՝ Աստղիկ Պողոսյան և ճամբարականներ

09:20-14:00- Աշխատանք ջոկատներում, ըստ հրապարակված նախագծերի

09:20-10:30- Սպորտլանիդաներ, «Ներդաշնակություն արևմուտքից դեպի խառնարան» համերգ-ցուցադրության փորձեր, Խոհանոցային գործունեությունՆկարչական ֆլեշմոբ,ԼողԼողափային ընթերցանությունՈւսումնական ֆիլմի դիտումքաղցր ճամբարային հանդիպումկավագործություն

10:30-11:30- Օրվա ֆոտոպատում-շրջայց, բացօթյա մաթեմատիկաԹարգմանական աշխատանք երգերի ուսուցում, Լող, ընկերություն ջոկատի լողափնա բարեկարգման աշխատանքներ

11:30-12:30-Ազգային խաղեր, Լող-լողափնյա ընթերցանությունՓառատոնային դիտումներ-ստուգատեսների պատրաստություն <<Սովորող-սովորեցնող>>նախագիծ՝ ոտանավորների թարգմանություն 2-2 և 2-1 դասարաններում

12:00-13:00- Ընդմիջում

13:30-Հանդիպում, զրույց-քննարկում Տիար Բլեյանի հետ

13:00-14:00-Աշխատանք բլոգներում, ճամբարային պատումներ, օրվա ամփոփում, հաջորդ օրվա անելիքների քննարկում, Ամառ 2017 հրավերք-թերթիկների տարածում

14:00-16:45- Երկարացված օրվա ճամբարային նախագծեր

16:45-17:00- Օրվա ավարտ, ճանապարհում

Օրվա բաղկացուցիչներ՝

  • Ընդհանուր պարապմունք- որի ժամանակ ողջունում ենք ջոկատներին
  • Լող, մարզական գործունեություն
  • Ստուգատեսային գործունեություն
  • Տեխնոլոգիական գործունեություն
  • Շախմատային մենամարտեր
  • :Սովորեցնող-սովորող
  • Բլոգուսուցում
  • Ընդմիջում
  • Բակային աշխատանք
  • Էկո ակցիաներ՝ «Կանաչ ֆլեշմոբ»
  • Համեղ խոհանոց
  • Տարածքի, միջավայրի ձևավորման աշխատանքներ
  • Ճամփորդություններ
  • Ձիավարություն
  • Ագարակում աշխատանք ջոկատով
  • Հեծանվավարություն
  • «Գետը քաղաքում» նախագիծ
  • Օրվա լուսաբանում

Ճամբարային նախագծերի օրակարգը ջոկատավարների բլոգներում՝

Երկարօրյա  կազմակերպիչ- ջոկատավարների նախագծեր՝

Լողավազանի գրաֆիկ՝

  • 10:30-11:00- Քրիստինե Հարությունյան և ճամբարականներ
  • 11:00-11:30-Հայարփի Տոնոյան և Ճամբարականներ,Արմինե Գյոնջյան և ճամբարականներ
  • 11:30-12:00- Արմինե Աբրահամյան և ճամբարականներ
  • 12:00-12:30-Էլինա Սիմոնյան և ճամբարականներ, Սրբուհի Ներսիսյան և ճամբարականներ
  • 12:30-13:00- Աշխեն Թադևոսյան և ճամբարականներ, Տաթև Ավետիսյան և ճամբարականներ
  • 13:00-13:30-Հռիփսիմե Գալստյան և ճամբարականներ, Լուսինե Պետրոսան և ճամբարականներ

Կարծիք ավելացնել

CAPTCHA
Մուտքագրեք կոդը՝ կարծիքը հրապարակելու համար